آزمایشگاه آشنایی با برنامه نویسی

در این دوره نیاز به هیچ پیش زمینه ای نیست در اصل از هیچ شروع میکنید و با برنامه های متنوع و کاربری که کیدکدینگ برای شما داره میتونید به صورت تعاملی و به سادگی تکه کد ها را بفهمید و در کنار هم قرار دهید، پویا نمایی کنی، بازی بسازید و برنامه نویسی کنید. فراموش نشه که رنج سنی این دوره از ۹ تا ۱۸ سال هست و در کنار موارد ذکر شده با الگوریتم و کد نویسی یک سایت آشنا می شوید.

آزمایشگاه طراحی وب

در این دوره که تنها پیش زمینه آن آشنایی با اینترنت هست یاد خواهید گرفت که چگونه در دنیای اینترنت صفحه وب بسازید. در این مرحله با HTML و CSS آشنا خواهید شد و میتوانید یک صفحه برای خودتون طراحی و پیاده سازی کنید.

آزمایشگاه طراحی اپلیکیشن

این دوره اموزش کمی فراتر از یادگیری طراحی صفحه وب هست، در این دوره کمی حرفه ای تر خواهید شد و میتونید با مسائل و چالش های بیشتری مواجه شوید و یاد بگیرید چگونه مساله ها را حل کنید. در نهایت میتوانید یک محصول وب سایت داشته برای خود طراحی کنید.

آزمایشگاه طراحی بازی

همیشه کسی بوده اید که بازی میکرده اید و در فکر خود دوست داشتید خودتون یک بازی طراحی کنید؟ در این دوره می توانید رویای خودتون رو به حقیقت تبدیل کنید یاد خواهید گرفت پویا نمایی کنید، انیمیشن طراحی کنید و یک داستان را طراحی و پیاده کنید کنید.

استعداد یابی و ایجاد آینده ای بهتر

رویای فرزاندان و نوجوانان خود را
به حقیقت تبدیل کنید

در دوره های آموزش کیدکدینگ میتوانید کاربردی یادبگیرید، حل مساله کنید، برنامه نویسی و پویا نمیایی کنید و در نهایت در سنین کودکی و نوجوانی به مهارتی برسید که بتوانید کار کنید و اشتغال زایی کنید.

کیدکدینگ! تماس باما