مهارت آموزی و استعداد یابی برای نوجوانان و دانش آموزان

دوره های آموزشی کاربردی کسب مهارت، افزایش خلاقیت و آشنایی با برنامه نویسی و الگوریتم و حل مساله

کیدکدینگ!
 • برنامه نویسی
 • طراحی وب سایت
 • پویا نمایی و بازی
برنامه نویسی برای نوجوانان

دوره های آموزشی

هدف ما در این دوره های آموزشی چیست؟

عرصه تکنولوژی در ایران کمی جدید هست و این امکان وجود دارد که پدران ما و شاید خود ما کمی از آن دور باشیم و آشنایی خوبی با آن نداشته باشیم اما این دلیلی کافی برای این نیست که فرزندان نیز با آن آشنا نشوند میتوان مسیری را رفت تا آن ها را آشنا کنیم و حتی برنامه ای برای کسب و کار آن ها داشته باشیم. رویای کودکان و نوجوان شاید از کذشته پیش فرض این باشد که دکتر یا خلبان شوند اما مهندس شند در زمینه برنامه نویسی، بازی نویسی و رباتتیک می تواند رویایی جذاب تر برای آنها باشد. با آشنا کردن نوجوانان به تکنولوژی و برنامه نویسی می توانیم راهی وسیع و روشن در اختیار آنها قرار دهیم تا تجربه کنند و انتخاب کنند در کنار آن هم مهاتری یاد گرفته اند و با توجه به استعداد های کشف شده از آن ها میتوان به توسعه کشور ایراد امیدی دو چندان داشت.

اطلاعات بیشتر

چگونه ثبت نام کنیم؟

کافیست برای ثبت نام دور ها که پس از تکیمل ظرفیت شروع میشوند از طریق ایمیل و یا شماره تماس با ما تماس بگیرید و پس از یک جلسه مشاوره در کلاس های ما ثبت نام کنید.

ALGORITHM

آموزش الگوریتم و حل مساله

سنین کودکی و نوجوانی سرشار یک پتانسیل عجیب برای یادگیری است اگر مفاهیم مرتبط با منطق، الگوریتم و حل مساله به خوبی به آنها یاد داده شود میتوان بیشترین بازدهی را از آنها دریافت کرد.

دوره آموزشی حل مساله

DEVELOPMENT

آموزش برنامه نویسی

کودکان و نوجوانان را میشود با یک مهارت بزرگ آشنا کرد،آینده بسیار خوب برای آنها ساخت، و میتوان تولید کردن یک محصول را به آنها یاد دادن،برنامه نویسی همان مهارت هست میتوان با روش های مختلف این مهارت را به آنها یاد داد. چیزی که آنها بشدت به آن نیاز دارند برای رسیدن به موفقیت یک مربی خوب است، کیدکدینگ میتواند این مربی برای آنها باشد.

دوره آموزش برنامه نویسی

FOCUS

تخصصی عمیق و متمرکز بودن

اگر کودکان و نوجوانان از همان سن برنامه نویسی را آغاز کنند علاوه بر اینکه با روش های حل مساله و الگوریتم آشنا می شوند به دو مهارت دیگر دست پیدا میکنند که حتما میتواند در پیشرفت آنها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. تخصص عمیق و تمرکز خوب مهارت هایی ست که باید در این سن شکوفا شود. با یادگیری این دو مهارت بهترین ها را میتوانند برای خود در آینده بسازند.

FUTURE

مهارت فنی مهندسی و بازار کار

همه میدانیم که هم اکنون مشکل نداشتن شغل تخصصی مشکل بسیار زیادی از آدم ها است. باید کاری کرد که آیندگان این شمل را نداشته باشند بهترین راه و موثر ترین آنها این است که از سنین پایین آموزش درست داد. آموزش های برنامه نویسی برای کودکان میتواند یک راه مفید برای به دست آوردن آینده ایده آل باشد.

چگونه یاد میگریم؟

مسیر یادگیری

مسیر

در ابتدا و پس از انیکه با اپراتور های مجموعه کیدکدینگ تماس گرفتین یک جلسه مشاوره جهت آمادگی اولیه تنظیم می شود و در این جلسه پرسش های مناسب برای شروع دوره های آموزشی که علایق و سلیقه های دانش آموز هست، مشخص شود و بر اساس آن دور آموزشی مرتبط با دانش آموز تعیین خواهد شد.

 1. تماس با مجموعه در کیدکدینگ
 2. ایجاد جلسه مشاوره
 3. انتخاب بهترین دوره و آزمایشگاه بر اساس علایق

رده سنی

از سنین پایین میتوان اعتماد به نفسی ایجاد کرد برای آینده ای بهتر

کدنویسی برای همه

از ۱۰ تا ۱۳ سال

 • آشنایی با برنامه نویسی
 • آشنایی با الگوریتم و حل مساله
 • ایجاد اپلیکیشن های ساده

از ۱۳ تا ۱۵

 • آشنایی با برنامه ها و بازی ها
 • طراحی و تولید صفحات وب با HTML و CSS
 • آشنایی وساخت انیمیشن های ساده
 • آشنایی با زبان های برنامه نویسی

از ۱۵ تا ۲۰ سال

 • آموزش CSS و CSS
 • آموزش جاوا اسکریپت، پی اچ پی و پایتون
 • پویا نمایی پیشرفته
 • حل مسائل پیچیده و کار با داده ها

استعداد یابی و ایجاد آینده ای بهتر

رویای فرزاندان و نوجوانان خود را
به حقیقت تبدیل کنید

در دوره های آموزش کیدکدینگ میتوانید کاربردی یادبگیرید، حل مساله کنید، برنامه نویسی و پویا نمیایی کنید و در نهایت در سنین کودکی و نوجوانی به مهارتی برسید که بتوانید کار کنید و اشتغال زایی کنید.

کیدکدینگ! تماس باما