درباره ما

برنامه نویسی را با یک مربی خوب از کودکی شروع کنید

کلاس های برگزار شده

0

همایش های برگزار شده

0+

کلاس های آینده

0+

تعداد کاربران

0+

تفاوت کیدکدینگ

تفاوت کیدکدینگ در چیست؟

کیدکدینگ

مجموعه کیدکدینگ متشکل از تیمی جوان، خلاق و با تجربه است که تجربه چندین سال شکست و موفقیت در پروژه های مختلف ایرانی و آموزشی داشته اند و تنها هدف این تیم توسعه بازار کسب و کار و تامین منابع انسانی است. هدف بزرگی که در سر داریم این است که بتوانیم روحیه تلاش گری ، قدرت تصمیم گیری و خلاقیت را از نوجوانی و کودکی در افراد ایجاد کنیم.با ایجاد انگیزه از کودکی در کنار داشتن یک مربی خوب میتوان پله های موفقیت را استوار تر و سریعتر طی کرد.

تماس با ما

تیم شگفت انگیز ما

همه چیز از یک احساس نیاز مهم شروع شد،رشد و شکوفایی استعدادهای پنهان در کودکان و ایجاد قدرتمند تصمیم گیری برای آینده آنان و همچنین تأمین نیازمندی‌های نیروی انسانی از کودکان و نوجوانان متعهد و علاقه مند به پیشرفت. مهم‌ترین انگیزه‌ی کیدکدینگ تصمیم گیری هدفمند و حضور یک مربی کامل برای تصمیم گیری بهتر کودکان و نوجوانان است.یک تیم کوچک منسجم به نام کیدکدینگ.

پوریا شریفی

میلاد حیدری

هیوا شریفی

تاریخچه ما

تاکنون چه کرده ایم

تاریخچه
 • از سال ۱۳۹۴

  مجموع کارگاه آموزشی طراحی وب سایت

  برگزاری کارگاه های یک روزه در رابطه با طراحی و توسعه رابط کاربری و تجربه کاربری و ساخت صفحات وب در استاندارد های جهانی در قالب کارگاه های چند ساعته از سال ۱۳۹۸

 • برگزاری بزرگترین گردهمایی برنامه نویسان ایران

  کدرکانف

  کدرکانف جز بزرگترین همایش برنامه نویسی در ایران است که از سال ۱۳۹۴ در ایران و در شهر تهران برگزار شد . این همایش یک گردهمایی از برنامه نویسان بود که با حضور برنامه نویس های مختلف از سراسر ایران برگزار میشد.

 • برگزاری بزرگترین همایش تخصصی جاوا اسکریپت در ایران

  ری اکت کانف

  همایش ری اکت کانف بزرگنری همایش جاوا اسکریپت و ری اکت در ایران است که از سال ۱۳۹۷ برگزار شد و به صورت تخصصی به زبان جاوا اسکریپت می پردازد در آخرین دوره برگزاری این همایش که در سال ۱۳۹۸ برگزار شد بیش از ۸۰۰ نفر در همایش حضور پیدا کردند و بیش از ۶۰۰ نفر آن را آنلاین مشاهده کردند.

 • دوره آموزشی برنامه نویسی مقدماتی برای کودکان

  کیدکدینگ مقدماتی

  در این دوره با حضور بیش از ۲۰ کودک و نوجوان باهوش برنامه نویسی به روشی متفاوت آموزش داده شد تا بچه ها با محیط کدنویسی بیشتر آشنا شوند و مسیر پیشرفت را بیشتر یاد بگیرند و یاد گرفتند که چگونه میتوان چیزی را طراحی و پیاده سازی کرد.

نظرات دیگران

درباره کیدکدینگ چه می گویند؟

نظرات